Ludzkie fanaberie. Dla każdego coś miłego.

Nie jesteś zalogowany na forum.

hutniczy
Użytkownik
Lokalizacja: Mława
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 30

Odp: Wakacje nad jeziorem

Chciałbym pojechać na wakacje nad jeziorem. Chodzi mi o jakiś wyjazd, gdzie można odpocząć, naładować baterie i nabrać dystansu. Koniecznie w Polsce i najlepiej nad jeziorem, bo tam zawsze najlepiej się czuje. Ktoś może mi coś doradzić?

Offline

wenusJANKA
Użytkownik
Lokalizacja: Nowa Ruda
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 32

Odp: Wakacje nad jeziorem

Ja polecam w takim razie postawić an gospodarstwa agroturystyczne. Agroturystyka się ostatnio prężnie rozwija, a Brzezina - Agroturystyka Żnin to już w ogóle świetna sprawa. Można pojeździć na rowerze, spacerować, a nawet wędkować. Istny raj. Jeśli interesują cię domki letniskowe nad jeziorem BrzezinaAgroturystyka na pewno jest najlepszym z możliwych wyborów, ja jeżdżę tylko tam. Mają piękne krajobrazy, ludzie są przemili, no i można odpocząć od hałąsu i tempa życia w mieście.

Offline

panorama34
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 13

Odp: Wakacje nad jeziorem

A ja tam szybciej wybrałabym się na Kujawy. Wielkopolska jest piękna, ale nic nie może się równać moim zdaniem z Kujawami. Agroturystyka nad jeziorami kujawskimi stoi na bardzo wysokim poziomie, może być naszą wizytówką na całym świecie. Ogólnie jeśli wybierasz się pierwszy raz to wybierz tereny z pogranicza i zobacz Biskupin, Żnin oraz Brzezinę, Pałuki są cudowne. Chociaż moje serce należy do Kujaw.

Offline

Stefek1993
Użytkownik
Lokalizacja: Ameryka
Data rejestracji: 2014-09-04
Liczba postów: 68

Odp: Wakacje nad jeziorem

Zgadzam się z tym, że najlepiej odwiedzić i Kujawy i Wielkopolskę, bo te tereny są przepiękne. Można się licytować co się komu bardziej podoba, ale tak naprawdę są porównywalne i tak samo warto się wybrać. Ja bym polecał pojechać na trochę w oba, a później ewentualnie zdecydować, które miejsce będziesz chciał zobaczyć jeszce raz. Możesz oba i tak będzie co podziwiać, mam wrażenie, że za każdym razem można tam zobaczyć coś nowego.

Offline

Forum oparte na FluxBB