Ludzkie fanaberie. Dla każdego coś miłego.

Nie jesteś zalogowany na forum.

SynonimONA
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 54

Odp: Akcesoria na wyposażenie domu spokojnej starości

Dzień dobry, jestem zatrudniona w kadrze kierowniczej jednego z wielkopolskich domów spokojnej starości. Piszę ze względu na kłopoty z zaopatrzeniem – nasz dotychczasowy dostawca wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego, geriatrycznego i ogólnie pielęgnacyjnego, znacznie podkręcił ceny i to jest coraz większe obciążenie dla budżetu. Mimo wszystko na starszych osobach nie chcemy oszczędzać, kupując jakieś chińskie podróbki. Dlatego szukam w tej chwili jakiegoś dobrego sklepu z tego typu wyposażeniem na stanie, najlepiej, żeby dawali możliwość składania zamówień przez internet. Z góry dziękuję za każdą sprawdzoną propozycję!

Offline

Juleczka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 44

Odp: Akcesoria na wyposażenie domu spokojnej starości

Też pracuję w tej branży, w Poznaniu, ale raczej to nie jest ten sam ośrodek dla starszych osób, bo pewnie bym wiedziała o problemach z zaopatrzeniem wink W każdym razie my odkryliśmy kiedyś naprawdę super sklep medyczny Poznań - ABA MEDICA S.A.. Zamawiamy tam teraz dużą część zapotrzebowania. Na przykład bardzo dobre ceny mają na takie - http://abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych albo na przykład na różnego rodzaju poduszki rehabilitacyjne, na przykład takie - http://abamedica24.pl/37-poduszki-ortopedyczne. Moim zdaniem produkty są bez zarzutu, mogę polecić każdemu, kto się opiekuje starszą osobą.

Offline

Zagra
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-02-05
Liczba postów: 19

Odp: Akcesoria na wyposażenie domu spokojnej starości

Też znam ten sklep! Chociaż akurat ja to sama zamawiam dla siebie, a nie jakoś w większej iloścu. Mam od jakiegoś czasu przeznaczone do zwalczania żylaków pończochy Veera - ABA MEDICA S.A. stanęło na wysokości zadania, bo rzeczywiście są skuteczne, a złożyłam zamówienie właściwie tylko na podstawie opinii internautów. Co do Pani pytania, to podejrzewam, że też się nada ten sklep, bo skoro mają dobre ceny dla pojedynczych klientów, dla firm już w ogóle z pewnością będzie świetna oferta!

Offline

Forum oparte na FluxBB